Na EURA divizi ODDLUŽENÍ se můžete spolehnout, že již DNES jste ZDARMA od EURA v procesu MOŽNÉ přípravy SOUDNÍHO ODDLUŽENÍ, INSOLVENCE, OSOBNÍ BANKROT a včerejší DEN už byl poslední s VYMAHAČI a EXEKUTORY za ZÁDY! OBJEDNEJTE si ještě DNES službu informace ZDARMA od EURA divize ODDLUŽENÍ. Pro Vaše OTÁZKY: JAK se RYCHLE oddlužit?, použijte CHAT v pravo dole. ZEPTEJTE se ještě dnes ZDARMA.

Hodnocení obchodu

5,0 6 hodnocení
Přidat hodnocení
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
LD Avatar autora Lukáš Drliczek | 17.3.2023
LC Avatar autora Lenka Chovancová | 13.1.2023
Avatar autora | 8.6.2022
JV Avatar autora Jan Valášek | 27.5.2022
Jsem teprve na začátku, ale veliká ochota a vstřícnost, velice děkuji, Valášek.
K Avatar autora Katka | 20.5.2022
nemám co vytknout! od prvotního hovoru, přes doložení papírů a vypracování návrhu panem advokátem. Každý dotaz zodpověděli, každý hovor příjemní a milí ikdyž jsem volala v pozdních odpoledních hodinách. Za mě veliká spokojenost. Děkuji vám, Katka B.
OK Avatar autora Oliver Kažimír | 1.4.2022
Dobrý den, Ještě jednou moc děkuji za oddlužení a přeji mnoho spokojených klientů. Od začátku sleduji online vše ohledně soudu prostřednictvím portálu. Chtěl bych Vám poděkovat za rychlé a profesionální jednání ohledně mého oddlužení. Vaší práce si nesmírně vážím. Kdyby se v budoucnu na mě někdo obrátil s tím, že potřebuje pomoci, určitě vás rád doporučím. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho spokojených klientů. Recenze jsem již napsal. :) S pozdravem O. Kažimír

Stránka 1 z 1 , položek celkem: 6